0
Your Cart

درباره‌ی ما

رؤیای یک‌جا نماندن و دور شدن در همه‌ی ما زنده است. ما نمی‌توانیم به همه‌ی کشورهای جهان سفر کنیم، نمی‌توانیم به‌جای همه‌ی آدم‌ها زندگی کنیم اما خواندن کتاب‌هایی که ما را به سفر می‌برند جسارت‌مان را برای رؤیاپردازی و تجربه‌های جدید بیشتر می‌کند. «ادامه» واحد کودک و نوجوان نشر اطراف کارش را از سال ۱۳۹۷ با همین هدف آغاز کرد. ما در این نشر کتاب‌هایی درباره‌ی ماجراجویی، سفر، قصه‌های واقعی و تجربه‌های بچه‌ها در همه‌جای جهان منتشر می‌کنیم تا یادمان بماند جهان محدود و کوچک نیست و از هر طرف ادامه دارد.

  • ما در نشر ادامه بچه‌ها را جدی می‌گیریم و به سراغ انتشار کتاب‌هایی می‌‌رویم که در ایده، محتوا، تصویرسازی، ترجمه و ویرایش در سطح بالایی هستند و با جريان‌های ادبی و شیوه‌های متنوع تصویرسازی دنیا هم‌سفر می‌شویم تا مخاطبان‌مان، در هر سن‌وسالی که هستند، از ماجراجویی در کتاب‌ها لذت ببرند.
  • یکی از اهداف ما ترجمه و تألیف کتاب‌هایی است که میل به ماجراجویی را در بچه‌ها زنده نگه می‌دارد و تجربه‌ی کودکان و نوجوانان گوشه‌وکنار جهان را به گوش هم می‌رسانند.
  • ما در نشر ادامه گاهی به سراغ فرهنگ و ادبیات نوین و امروز کشورهای همسایه می‌رویم تا ببینیم همسایه‌ها در چه احوال‌اند. گاهی از جغرافیای خودمان فاصله می‌گیریم تا ببینیم در ذهن نویسندگان اروپایی، آسیایی، آفریقایی و آمریکایی چه می‌گذرد و گاهی هم تاریخ را زیرورو می‌کنیم تا قصه‌های هیجان‌انگیز و مهم، اما فراموش‌شده را دوباره زنده کنیم.
  • ما با سرک کشیدن به ادبیات مستقل و جریان‌ساز دیگر کشورها، در دوره‌های زمانی متفاوت، کتاب‌هایی را در اختیار بچه‌ها می‌گذاریم که توانایی تفکر، دیدن، خلاقیت، همدلی و رؤیاپردازی‌شان را پرورش دهند و مخاطبانی خوش‌فکر و مبتکر را به جمع دوستان ادامه و دوستداران ادبیات کودک‌ونوجوان اضافه کنند.
  • ما به سراغ انتشار کتاب‌هایی می‌‌رویم که در ایده، محتوا، تصویرسازی، ترجمه و ویرایش در سطح بالایی هستند. خوشبختانه هیچ‌کدام از اهالی و دوستان نشر ادامه آن‌قدر بزرگ نشده‌اند که یادشان نیاید چه کتاب‌هایی واقعاً حوصله‌سربر بودند. ما تلاش می‌کنیم کتاب‌های جذابی به بچه‌ها هدیه دهیم.

همکاران ما در ادامه:

برای این که کتاب‌های خوشگل و هیجان‌انگیز برای شما چاپ کنیم، باید زیاد باشیم و زیاد کار کنیم.
این اسم و عکس بعضی از ماست:

نفیسه مرشدزاده
نفیسه مرشدزاده

مدیرعامل

زهرا صنعتگران
زهرا صنعتگران

سردبیر

هدی آیت
هدی آیت

دبیر محتوایی و مشاور هنری

شیوا خادمی
شیوا خادمی

دبیر محتوایی و مشاور هنری

محمدجواد آیت
جواد آیت

نظارت فنی هنری

حمیدرضا کیانی
حمیدرضا کیانی

صفحه‌آرایی

امین شیرپور
امین شیرپور

فنی و سایت

راحله پورآذر
فاطمه ستوده
معصومه توکلی

عاطفه اسلام‌زاده
مهرک میراب‌زاده

تماس با ما:

تلفن: ۰۲۱۲۲۹۰۲۹۷۵
ایمیل: EdamePub@gmail.com
آدرس: تهران، خیابان میرداماد، خیابان مصدق جنوبی، خیابان تابان، پلاک یازده، طبقه همکف.

کتاب‌ها تمام نمی‌شوند، کتاب‌ها ادامه دارند…